KF-NOVODUR s.r.o.

O nás

Společnost byla založena dne 10. října 1997. Do této doby byla součástí KOVOFINIŠ a.s., Ledeč n. S. jako samostatné středisko na výrobu plastů.

Po založení vedení společnosti pokračuje v původní výrobě nejen z plastů. Realizuje výrobu a montáž galvanických linek, neutralizačních stanic a úpraven vod s kompletní vzduchotechnikou včetně odsávacích rámů. Pro snadnější získávání obchodních případů provádí inženýrskou a konzultační činnost v oblasti povrchový úprav a postupně i zajišťuje projekční a konstrukční práce.

Postupným rozvojem byl zakoupen vlastní výrobní areál, který nadále prochází postupnou rekonstrukci s cílem vybudování sídla společnosti s kompletním zázemím. Společnost vlastní následující živnostenská oprávnění :

  • Kovoobráběčství
  • Zámečnictví
  • Výroba strojů a zařízení po určitá hospodářská odvětví
  • Velkoobchod
  • Specializovaný maloobchod
  • Výroba plastových výrobků.

 

Společnost je držitelem Certifikátu typu a Stavebně technického osvědčení vydaného Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha s.p. a systému kvality dle ČSN EN ISO 9001:2016 v rozsahu :

 

  1.  Projekce, výroba, montáž a servis galvanických linek, neutralizačních stanic a úpraven vod
  2. Projekce, dodávka, montáž a servis topných tras včetně technologického zajištění
  3. Projekce, výroba, montáž a servis ocelových konstrukcí a manipulátorů pro dopravu zboží
  4. Rozvodné systémy ventilačních a klimatizačních zařízení vzduchotechniky.

Současná společnost má velmi dobré postavení na trhu. Díky tomu se musí řídit cílenými činnostmi, zejména v oblasti marketingu. Ostatní fáze činnosti, které nutně navazují, tvoří komplexně řízenou organizaci s dopadem na vysokou jakost, ochranu životního prostředí, dodržování zásad bezpečnosti práce či požární ochrany. Kvalitu dodávaných služeb dokazuje každoroční stabilizovaný obrat a objem realizovaných projektů. Z toho také vyplývá základní cíl společnosti, kterým je poskytovat produkt v nejvyšší kvalitě pro nejširší okruh zájemců.

Sídlo

Štěrboholská 1307/44
102 00 Praha 15
Česká republika

IČ: 25276808
DIČ: CZ25276808

Provozovna

Nádražní 1277
584 01 Ledeč nad Sázavou
Česká republika

569 722 382

h

Napište nám

11 + 6 =